شنبه 5 فروردين 1396 - 25 جمادى الثانية 1438
جستجو :
 
 
 
 
 ورود
نام کاربری:  
کلمه عبور:  
 
کلمه عبور را فراموش کردم
عضویت در سایت
 
 تازه های مرکز
شنبه 28 اسفند 1395
تعداد بازدید: 7
يکشنبه 28 آذر 1395
تعداد بازدید: 102
شنبه 17 مهر 1395
تعداد بازدید: 376
سه شنبه 7 ارديبهشت 1395
تعداد بازدید: 708
سه شنبه 7 ارديبهشت 1395
تعداد بازدید: 738
پنجشنبه 27 اسفند 1394
تعداد بازدید: 678
آرشیو
 
  صفحه اصلی

امروز که این وب سایت را پیش روی خود دارید، در آستانه هشت سالگی اولین مرکز پزشکی مبتنی بر شواهد کشور هستیم. درست هشت سال پیش گروهی از همکاران همین دانشگاه عزم خودشان را جزم کردند تا داوطلبانه و بی ادعا یک قدم به جلو بنهند و کاری کنند تا اندوه بیماران را به امید، و هراسشان را به اعتماد و آشفتگی شان را به رضایت تبدیل کنند.

آمدند و حرفی تازه زدند با نام پزشکی مبتنی بر شواهد، تا همه دست اندرکاران درمان، دست در دست هم داده و دانش خود را به روز کنند، تجارب ارزشمند خود را بکار گیرند تا بهترین ها را که خواست مشتریان سلامت است برایشان به ارمغان آورند.

8 سال سپری شده با همه فراز و نشیب هایش. همه و همه هم دلی بود در بین کسانی که EBM را فهمیدند و به زیبائی پیش بردند. در این سالها دوستان ما در عرصه های مختلف EBM پا پیش نهادند: از فعالیتهای آموزشی دانشگاه و کشور گرفته تا عرصه های بین المللی و عقد قراردادهای همکاری با مراکز معتبر بین المللی، نگارش دهها مقاله پژوهشی در عرصه های مختلف EBM، نگارش گایدلاین های ملی و ارزیابی های فن آوری های سلامت و از همه مهمتر وارد کردن EBM در عملکرد روزانه بسیاری از بخش های بالینی و برنامه درسی آموزشی دانشجویان پزشکی و برخی رشته های دیگر.

همه آمدند، آموختند، تلاش کردند و دانسته هایشان را در طبق اخلاص گذاشتند و به دیگران منتقل کردند و این محدود به رشته و دانشکده خاصی نبود. دانشکده های پزشکی، پرستاری و مامایی، پیراپزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، بهداشت و تغذیه همه وهمه تلاش کردند تا یک گام به پیش نهند و مفهوم کار تیمی را به عینه به همگان نشان دهند و بگویند که:

«ما می توانیم چون ایمان داریم»،
«ما می توانیم چون در مقابل بیمارانمان متعهدیم»

و ما ... باید بتوانیم گامهایمان را در راه ارتقاء سلامت جامعه استوار کنیم.

 
  جستجوی شواهد
 
 پیوندهای مفید
 
  عکس روز